HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

A Dél-Magyarországi Regionális Judo Szövetség  Atomerőmű SE Judo szakosztálya 10 -15 éves korosztály részére regionális judo versenyt XXXIV. Atom kupát és Diák „C” MKK rendezett 2015. szeptember 26-27-én Paks,  Gesztenyés úti ASE Sportcsarnokban. A versenyen népes mezőny volt a két nap alatt közel 800 judoka lépett tatamira.  A homokmégyi 11 fős  judos különítmény kőkeményen küzdött a nemzetközi mezőnyben. A Cselgáncsosaink kemény és kitartó küzdelmek után legyőzhetetlenként dobogóra ketten léphettek fel büszkén, mit Homokmégy Kodokan Judo SE tagjai és a nap bajnokai.  I. helyen végeztek és bajnokok lettek  Kollár Anna  és  Fekete Johnny.  A dobogóról éppen, hogy lemaradtak Kovács Aletta és Sereg Péter IV. helyen, Ferencz Dávid Sándor, Markella Míra  V. hely végzett. A versenyen részt vett még Czaga Leila, Szőlősi Kármen és Bicsérdy Levente, valamint Varga Soma és Katus Márk mezőnye a megszokottak alapján kemény és népes volt, de sajnos a vívott csatát elveszítették. Mindenkinek gratulálunk dicséretes helytállásért az elért eredményekhez!

Látogatottság növelés
Oldal: Regionális judo versenyt XXXIV. Atom kupát és Diák „C” MKK rendezett 2015. szeptember 26-27-én Paks