HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

Március 12.-én megrendezésre került a XIX. Solti tavasz kupa melyen a Homokmégy KJSE 12 fővel képviseltette magát a Diák A, B, C, illetve serdülő korosztályokban.

A versenyen 15 csapat közzel, 300 fővel képviseltette magát. Az idei év első régiós versenyeként az új szabálymódosításokkal is megismerkedhetek a versenyzők. Ezek a szabályok első sorban a legfialtabbakra vonatkoztak így az ő mérkőzéseiket külön figyelem kísérte. A Homokmégyi csapat kisé foghíjasan indult a versenyen több judosunk is betegség miatt lemondta a versenyt. A küzdelmeket a diák A korosztály kezdte ahol Markella Mira második, míg Fekete Johnny első helyen végzet. Utánuk a diák C és B korosztály következet. Ezekben a korosztályokban Bicsérdy levente ezüst, Szöllősi Kármen pedig arany éremmel zárt. A megméretetést a serdülő korosztály, tehát a 13-14 évesek zárták. Nyolc versenyzőnk indult ebben a korosztályban Nagy Zsombor a hetedik helyen, Ferencz Dorka ötödik, Kovács Aletta negyedik helyen zárt. A többi judokánk Nagy Domokos, Katus Márk és Ambrus Attila második, Czaga Levente illetve Kollár Anna pedig az első helyen végzet. A verseny mindenképpen sikeresnek tekinthető 12 versenyzőnkből 9 érmemmel térhetett haza remek kezdet ez az tavaszi szezonnak.