HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

Homokmégyi judokák ismételten Tatán az Olimpiai Edzőtábor Baji u. 21. szám alatt  2015.10.10. Diák „ B” korosztàlyos Országos Judo bajnokságon vettek részt 2 fővel. Az országos bajnokságon megjelentek a korosztály  legjobbjai. Elsőként Fekete Johnny -41kg –ban  lépett tatamira. Johnny sorra nyerte meg a meccseit és az első négy közé bejutott. A döntőbe jutásért nagyot küzdött a küzdelmi idő végéig vezetett, de ellenfele  váratlanul egy értékelhető akciót hajtott rajta végre, így ezt követően sajnos már csak a bronz mérkőzésért vívhatott csatát, amit sikeresen meg is nyert így 3. helyen vègzett! Majd következett másik reménységünk Markella Míra -40kg hasonlóan kemény küzdelmekkel végigmenetelt a mezőnyön  3. helyen végzett, így az országos dobogóra is felállhatott. Ezt követően  Az Országos Diák „B” Regiónális Csapatbajnokságon Dél Magyaroszági Regionális Judo Szövetség csapatába beválogatták Markella Mírát és Fekete Johnnyt , akik képviselték a Homokmègyi Judokákat. A fiúk csapatban Johnnyék 1. helyen vègeztek, aranyérmet szereztek, míg Míráék  a leány csapattal 2. lettek

Mindkettőjüknek gratulálunk a kiemelkedő, dicséretes helytállásért, valamint az elért nagyon szép eredményekhez!