HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

2013. június 8.-án a Homokmégyi Sportcsarnokban megrendezésre került a III. Homokmégyi CNC-Nagy Judo Kupa , melyre  11 Judo Club nevezett Bács és Baranya Megyéből ( Homokmégy, Solt , Harta , Foktő , Kiskőrös, Nagykőrös, Kecskemét Guri Judo, Baja, Bácsalmás, Egerág, Pécs Patai Gladiátor Team. A versenyen közel 200 fő judos gyermek küzdött meg a dobogós helyezésekért. A verseny emlékekkel teli, jó hangulatban sikeresen zárult. Sérülések nem voltak. A Homokmégyi Kodokan judokái állhattak a dobogó felső fokára kupagyőztesként. Csapatként a 2. helyen Solt Judo Club,  3. helyen a Bácsalmási Judo Club végzett.

A legfiatalabb  versenyző Különdíjat Ambrus Balázs és a legidősebbnek járót Vargacz Norbert  kapta.

A legszebb dobást Ambrus Attila ( Homokmégy KJSE ) hajtotta végre, a legtechnikásabb versenyző Szabó Frigyes  lett( Egerági Judos  )és legsportszerűbb versenyzőnek járó különdíjat Németh Luca (Kecskemét Guri Judo  ) kapta a Kalocsai Rendőr Szabadidő Sport Egyesülettől.

Összesen a Homokmégyi Judokák  közül  18 aranyérmet , 13  ezüst érmet, 4 bronz érmet szereztek  és ketten a 5. helyen végeztek.

Sok köszönet az örömteli versenyért a versenyzőknek, segítő szülőknek és támogatóinknak.