HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

A Dél-Magyarországi Regionális Judo Szövetség  Atomerőmű SE Judo szakosztálya 8 -14 éves korosztály részére regionális judo versenytrendezett 2014.április 12.-én. Paks,  Gesztenyés úti ASE Sportcsarnokban. A versenyen népes mezőny volt 400 judoka képviselte magát.  A homokmégyi 12fős  judos különítmény küzdött a előkelő helyekért . Homokmégyi Judokák sora gyűjtötték be az érmeket összesen 3 arany, 2 ezüst és 1 bronz érmet szereztek. A Cselgáncsosaink kemény és kitartó küzdelmek után dobogóra léphettek fel büszkén, mit Homokmégy Kodokan Judo SE tagjai.  I. helyen végeztek és bajnokok lettek  ( Markella Míra, Fekete Johnny, Ferencz Dávid Sándor), 2fő II. helyen  (  Harangozó Eszter, Kovács Aletta,), és 1 fő III. helyen (Kollár Anna)  végzett bronzérmet szerzett , valamint IV. helyen Szőlősi Kármen, Ferencz Dorka, Harangozó Miklós végzett. Varga Soma és Katus Márk mezőnye a megszokottak alapján kemény és népes volt, de sajnos a bronzmérkőzésért vívott csatát kedvezőtlen  bírói döntés miatt elveszítették.

Sajnos 1 judokánk Vargacz Bence nem kelűt be az első 5 közé. De nagyon elégedetek vagyunk az elért eredménnyel. Mindenkinek gratulálunk dicséretes helytállásért.