HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

2016. február 6-án KŐRÖS JUDO SE által Nagykőrös, Kinizsi  u. 4. szám alatt a Kossuth L. Általános Iskola sportcsarnokában rendezett II. CROWN-KŐRÖS  KUPA NYÍLT REGIONÁLIS UTÁNPÓTLÁS JUDO VERSENYEN vettük részt 19 fős judo különítménnyel.  A verseny 6 – 14 éves korú judokák részére került megrendezésre.   A versenyen több mint 40 judo klub közel félezer judokával nevezett.  A környékbeli országok klubjai is részt vettek a megmertetésen, így a rendezvény nemzetközivé vált.  A U10 legfiatalabbakkal kezdődött a megmérettetés, ahol judokáink keményen küzdelmeket vívtak,  középmezőnyig, dobogó közeléig jutottak.

Ambrus Balázs több győztes meccsét követően összeakadt a súlycsoportja bajnokával, aki sajnos vigaszágra küldte Balázst. A kis judoka nem adta fel és folytatta tovább egészen a   bronz mérkőzésig. Ahol ismét nagy harcot vívott, de kicsivel alul maradt, így Balázsnak meg kellett elégednie az 5. hellyel. Tapolcsányi Dorottya IV. helyen, Turopoli Richárd Lajos szintén V. helyen végzett. Budai Viktor, Fias Andor Péter és Erdős Attila sajnos helyezettlenül zártak.

Majd követték az idősebbek, aki közüli, Szőllősi Kármen II. helyezett, Markella Míra  III. helyezett,  Fekete Johnny III. helyezett, Csatai Gábor III. helyezett, ,  Bicsérdy Levente III. helyezett, Vargacz Bence V. , Czaga Leila VII. helyezett lett. A serdülőknél  Kollár Anna Katalin II. helyen, míg Katus Márk V. helyen végzett. ifj. Ambrus Attila VII. helyen, Varga Soma, Czaga Levente, Nagy Zsombor középmezőnyben végeztek helyezettelenül zártak.

Összesítésben ( 2 ezüst, 4 bronz, 1 IV. 4 V. 2 VII. ) A Homokmégyi KJSE judokái helytállva, fáradságot nem kímélve küzdötték végig az egész napot.

Mindenkinek gratulálunk az elért eredményekhez.

Látogatottság növelés
Oldal: II. CROWN-KŐRÖS KUPA NYÍLT REGIONÁLIS UTÁNPÓTLÁS JUDO VERSENY 2016.02.06.