HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

1
MJSZ 2016. évi hazai versenynaptár
Időpont Rendezvény megnevezése Helyszín Rendező Küzdőtér
Január
01. Pihenőnap (péntek)
02.
03.
07-16. Felnőtt EJU Edzőtábor Mittersill (AUT) EJU
09.
10.
16. Felnőtt férfi-női ORV – válogató Budapest BHSE minimum 3
23. Ifjúsági férfi-női ORV – válogató Budapest UTE minimum 4
24. Felnőtt férfi-női MK – válogató Budapest UTE minimum 3
29-30. IJF Bírói – Edzői Szeminárium Tokió (JPN) IJF
30. Serdülő „B” fiú Diákolimpia Zalaegerszeg Zalaegerszegi JSE minimum 4
31.
Február
06. Junior férfi-női ORV – válogató Budapest UTE minimum 4
07.
13. Ifjúsági férfi-női OB – válogató Veszprém ÉDRJSZ minimum 4
14.
20. Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia Vásárosnamény Szelet–Kelet SE minimum 4
21.
26-29. MJSZ Edzői – Bírói szeminárium Miskolc MJSZ
27. XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női – válogató Miskolc MVSC minimum 4
26-29. MJSZ Edzői – Bírói szeminárium Miskolc MJSZ
Március
05. Munkanap (március 14. ledolgozása)
06. Junior férfi-női MK – válogató Budapest UTE minimum 4
12.
13.
14. Pihenőnap (hétfő)
15. (Kedd)
19. Serdülő fiú-lány Nemzetközi – válogató Baja BJC minimum 4
20. Ifjúsági férfi-női Diákolimpia Baja BJC minimum 4
26.
27. Húsvét vasárnap
28. Húsvét hétfő
Április
02. Nyílt Magyar Masters férfi-női OB Százhalombatta Hungarian MJC minimum 3
03. Nyílt Magyar Kata férfi-női OB Százhalombatta Hungarian MJC minimum 3
04-09. Felnőtt EJU Edzőtábor Tata MJSZ
09. BeStrong Kondipark Magyar Kupa
Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK Debrecen Debreceni Sportcentrum KHT minimum 4
10.
15-16. EJU Bírói – Edzői Szeminárium EJU
16.
17.
21-23. Felnőtt Európa-bajnokság Kazan (RUS) EJU
24. Felnőtt Csapat Európa-bajnokság Kazan (RUS) EJU
23. Junior férfi-női OB – válogató Piliscsaba ÉDRJSZ minimum 4
24.
30. Budapest Kupa Ifjúsági (U18) MK – válogató UTE – Jégcsarnok BRJSZ-UTE
Budapest Kupa U13 UTE – Jégcsarnok BRJSZ-UTE
2
Időpont Rendezvény megnevezése Helyszín Rendező Küzdőtér
Május
01. Budapest Kupa Serdülő (U15) MK – válogató UTE – Jégcsarnok BRJSZ-UTE
Budapest Kupa U11 UTE – Jégcsarnok BRJSZ-UTE
01. (Vasárnap)
07.
08.
14.
15.
16. Pünkösd hétfő
21-22. Kata Európa-bajnokság Olbia (ITA) EJU
21.
22. KÖZGYŰLÉS Budapest MJSZ
28. Diák A – B – C fiú-lány Diákolimpia Cegléd CVSE minimum 6
29.
Június
03-05. 9. Serdülő Európa-kupa,
Vági Miklós emlékverseny Győr MJSZ
04.
05.
11. Junior férfi-női Diákolimpia Tata MJSZ minimum 4
12.
18. DAN vizsga MJSZ
19.
23-26. Veterán Európa-bajnokság Porec (CRO) EJU
25-26. 3. Budapest Grand Prix Budapest MJSZ – IJF
27-30. Nemzetközi Edzőtábor Tata MJSZ
25.
26.
Július
01-02. Ifjúsági Európa-bajnokság Vantaa (FIN) EJU
03. Ifjúsági Csapat Európa-bajnokság Vantaa (FIN) EJU
02.
03.
09-10. Junior „A” EJU CUP Paks MJSZ
11-14. Junior EJU Edzőtábor Paks MJSZ
09.
10.
16.
17.
23.
24.
30.
31.
Augusztus
06-12. XXXI. Nyári Olimpiai Játékok Rio de Janeiro (BRA) NOB
06.
07.
13.
14.
08-13. XX. Bajai nemzetközi judo edzőtábor Baja BJC
20. (Szombat)
21.
27. Tenkes Kupa U18 ORV, U23 férfi-női nyílt OB – válogató Siklós Siklós SE minimum 4
28. Tenkes Kupa U10, U11, U13, U15 fiú-lány ORV Siklós Siklós SE
3
Időpont Rendezvény megnevezése Helyszín Rendező Küzdőtér
Szeptember
03.
04.
10. Diák A-B-C fiú-lány Kidcoord Kupa,
U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny Szeged Szegedi JI minimum 5
11.
16-17. Junior Európa-bajnokság Malaga (ESP) EJU
18. Junior Csapat Európa-bajnokság Malaga (ESP) EJU
17. 17. Tóth Péter emlékverseny
Diák A-B-C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV Eger Egri Vasas SE minimum 4
18.
24. „Atom Kupa”, Diák „C” fiú-lány MK, Diák A-B fiú-lány ORV Paks ASE minimum 4
25. „Atom Kupa”, Serdülő fiú-lány ORV, Ifjúsági férfi-női ORV Paks ASE minimum 4
Október
01. Diák „A” fiú-lány OB, Regionális Diák „A” fiú-lány CSB Siklós Siklós SE minimum 4
02.
08. Felnőtt férfi-női OB – válogató Kecskemét KJC minimum 4
09. Diák „B” fiú-lány OB, Regionális Diák „B” fiú-lány CSB Kecskemét KJC minimum 6
15. Munkanap (október 31. ledolgozása)
16. Serdülő „B” fiú OB, Junior „B” férfi OB Győrszentiván GYAC minimum 4
22-23. Klub Csapatok Világbajnoksága Tbiliszi (GEO) IJF
22. Ifjúsági „B” férfi-női OB Cegléd CVSE minimum 4
23. (Vasárnap)
29.
30.
31. Pihenőnap (hétfő)
November
01. (Kedd)
05. Ifjúsági férfi-női CSB Tata MJSZ minimum 4
06. II. osztályú Felnőtt férfi-női OB Budapest UTE minimum 4
11-13. U23 Európa-bajnokság Tel Aviv (ISR) EJU
12. Diák „C” fiú-lány OB, Regionális Diák „C” fiú-lány CSB minimum 4
13.
19. Serdülő fiú-lány CSB , Junior férfi-női CSB Budapest UTE minimum 4
20. III. osztályú Felnőtt férfi-női OB Tata MJSZ minimum 4
26. Serdülő „A” fiú-lány OB Baja Bajai JC minimum 4
27. MEFOB (2016 / 2017. tanév) Győr SZESE minimum 4
December
03. Felnőtt férfi I-II-III-, női I-II. osztályú CSB Zalaegerszeg Zalaegerszegi JSE minimum 4
04.
10.
11.
17. DAN vizsga Budapest MJSZ
18.
24. Szenteste (szombat)
25. Karácsony (vasárnap)
26. Karácsony másnapja (hétfő)
30.
Budapest, 2015. december 2.
VSB ülés elfogadta 2015. november 24-én.
Elnökségi ülés egyhangúlag elfogadta 2015. december 2-án.




Weblap látogatottság számláló:

Mai: 33
Tegnapi: 92
Heti: 216
Havi: 1 345
Össz.: 276 066

Látogatottság növelés
Oldal: Verseny kiírások 2016
HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET - © 2008 - 2018 - homokmegyjudo.hupont.hu

A HuPont.hu weblapszerkesztő. A honlapkészítés nem jelent akadályt: Honlapkészítés

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Itt: judo terem - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »