HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

Homokmégyi Judokákkal 2013. március 16.-án Solt AC Judo Club által megrendezett XVII. Tavasz Judo Kupán 16 fővel vettünk rész. Ismételten sikerült több dobogós előkelő helyet is elfoglalnunk. Ezáltal 7 arany, 3 ezüst és 2 bronz érme került fel a Judokák nyakába.  A gyermekek látványos küzdelmeik a szülőket is izgalomba tartotta. A Kupára 18 csapat nevezet. Leányok aratták le  a legtöbb aranyérmet   ( Tóth Tamara,  Csatai Csilla,  Kovács Aletta, Rabata Elíza ),  míg a fiúknál ( Varga Soma,  Tóth Krisztián, Tóth Patrik ) állhatott fel a dobogó felső fokára, 3fő II. helyen (Kollár Anna, ifj. Ambrus Attila , Horváth Ákos, ) végzett ezüstérmet szerzett, 2 fő III. helyen ( Katus Márk, Harangozó Miklós,) végzett bronzérmet szerzett. 2 fő pontszerző IV. helyen  tudta csak befejezni a versenyt.

Csapatversenyben  a 18 csapat közül ismételten lecsúsztunk 1 pontal  a Kupával díjazott III. helyről IV. helyen végeztünk.