HOMOKMÉGY KODOKAN JUDO SPORTEGYESÜLET

Aki szeretné támogatni az adója 1%-val a Homokmégyi Judokákat, egyesületünk felé megteheti Adószám: 18596148-1-03, Bankszámlaszám: Fókusz Takarékszövetkezet 51400037-10005178

A hétvégén egyszerre két helyszínen is tatamira léptek a Homokmégyi Judokák. Tatán az Olimpiai Központban Baji u. 21. szám alatt 2015.10.03. Diák A korosztàlyban országos Judo bajnokságon 3 fővel, valamint a bácsalmási judo szakosztály 25 éves fennállásának évfordulójára jubileumi versenyen 23 fővel vettünk részt Tataháza, Rákóczi u. 33. szám alatt az Általános iskola sportcsarnokában.
Az Diák „A” korosztályos országos bajnokságon Kollár Anna Katalin +56kg –ban sorra nyerte... meg a meccseit és az első négy közé bejutott. A döntőbe jutásért Anna nagyot küzdött a küzdelmi idő végéig Yukoval (5pont) vezetett, majd ismételten egy Wazarit (7pont) dobott, de az ellenfele dobást követően ráfordult, így le tudta szorítani Annát. Ezt követően a vigaszágon mehetett a bronz mérkőzésért, amit sikeresen 2 Wazarival meg is nyert így III. helyen vègzett! Az Országos Diák A Regiónális Csapatbajnokságon Dél Magyaroszági Regionális Judo szövetség leány csapatába beválogatták Kollár Annát, aki képviselte Homokmègyi Judokákat és csapatban I. helyen vègeztek, aranyérmet szereztek. ifj.Ambrus Attila és Nagy Zsombor a népes és kemény országos mezőnyben kitáróan, szívből küzdöttek, de sajnos helyezetlenül zártak.
Tataházáról a Homokmégyi Judokák minden tagja érremmel tért haza összesen 12 aranyérmet, 7 ezüstérmet, 4fő bronzérmet gyűjtöttek be.